تبلیغات
بچه های باصفای جنگ - حاج احمد متوسلیان
نوشته شده در تاریخ جمعه 13 شهریور 1388 توسط شاگرد کوچک

بروید و جلوی اسرائیلیها را سد کنید.../به یادحاج احمدمتوسلیان


تصویر بزرگ سرویس دفاع مقدس و انقلاب اسلامی : در جلسه شورای عالی دفاع که با حضور حاج احمد متوسلیان برگزار گردید، تصویب شد که بخشی از تیپ 27 حضرت رسول‌ا...(ص) به اتفاق تیپ 58 تکاور ذوالفقار از نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، به فرماندهی شخص حاج احمد متوسلیان عازم لبنان شود...

به گزارش فارس، سعید قاسمی از یاران نزدیک حاج احمد متوسلیان در مقاله‌ای تفصیلی به بیان جزئیاتی از نقش موثر و بی بدیل حاج احمد متوسلیان در جبهه های حق علیه باطل در سالگرد ربوده شدن وی به همراه سه دیپلمات ایرانی پرداخته است.
متن این مقاله به شرح زیر است:

یک قوم تو را شهید می‌خوانند یک قوم تو را اسیر می‌دانند
اما چه کنم که ناجوانمردان تصویر تو را زخویش می‌رانند
مرحوم محمد رضا آقاسی

براستی که "انتظار " چه سخت است و نیز چشم به راه بودن عزیزی که حاضری برای دیدنش جانت را هم بدهی. همانند "یعقوب " که سالها چشم انتظار "یوسف " بود هم به کهف دل و هم به اشک چشم . تو گوئی این تقدیر آدمیزاد است، انتظار را می گویم . چرا که خداوند قامت دین و عزت بندگانش را بر قیام مومنین و منتظران استوار کرده است و ذلت شان را در قعود، و در این میان ناب ترین مکتب وحی ( مذهب اهل بیت(ع)) را بدرستی "مذهب انتظار " نامیده اند. مذهبی که پیروانش را یعقوب وار به چشم انتظاری "یوسف زهرا " فراخوانده اند و از میان یعقوبان زمانه پر بلای ما که به ابتلای فراغ یوسفشان آزموده شدند یکی هم یعقوب داستان ماست.
بیست وشش سال بود که حاج غلامحسین هر روز که برای نماز صبح برمی‌خواست، نمازش را به این امید اقامه می‌کرد شاید که امروز چشمش به جمال برومند فرزندش و قامت رشیدش منور گردد. بیست و شش سال بود که حاج غلامحسین صاحب قنادی متوسلیان هر روز به این امید که امروز شیرینی رهایی پسرش را خواهد پخت کسب روزانه‌اش را آغاز می‌کرد. بیست و شش سال بود که حاج غلامحسین امید آن را داشت که امروز دیگر خبر آزادی فرزندش را به مادر احمد خواهد داد و او را از انتظار خواهد رهانید.
زمزمه هر روزه حاج غلامحسین در این بیست و شش سال با خود این بیت حافظ بود که:
یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور
کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
یطبقه بندی: فرماندهان شهید، 
درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم
شهدا شمع محفل بشریتند
دوستانی که تمایل دارند در این وب
مطلب بزنند پیامشان را به عنوان
یک پست در وب قرار میدهیم

موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ